Projektowanie stron internetowych to główna gałąź naszej działalności. Dostarczamy wysokiej klasy rozwiązania, które wpływają pozytywnie na wizerunek firmy w sieci i znacząco wpływają na sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Projektowanie stron internetowych

Etap wstępny

Każdy projekt rozpoczyna się od szczegółowej i dokładnej rozmowy z klientem. W ten sposób poznajemy jego oczekiwania i potrzeby, które utworzona przez nas strona powinna zaspokajać. W czasie rozmowy poznajemy również potrzeby i oczekiwania klientów docelowych, do których kierowane są produkty i usługi prezentowane za pośrednictwem strony. Takie kompleksowe spojrzenie pozwala na stworzenie strony www, która trafi do odbiorców, będzie na nich działać, a co za tym idzie, będzie rzeczywiście sprzedawać.

Kreacja

Kolejnym etapem pracy, jest etap koncepcji i kreacji. W tym czasie przygotowujemy szkielet strony, opracowujemy korzystne i skuteczne rozwiązania z zakresu grafiki i UX Design. Kierowanie się UX design w naszej pracy powoduje, że strona jest przejrzysta, czytelna i przyjazna. Jej odbiór jest bardzo pozytywny. Łatwo po niej nawigować, a poruszanie się jest intuicyjne. To powoduje, że każdy opuszczający tę stronę zabiera ze sobą pozytywne wrażenia. Nie gubi się na niej i nie musi w skomplikowany sposób poszukiwać interesujących go informacji. Pracujemy również na intuicyjnymi ścieżkami dostępu i powrotu, by za pomocą kilku kliknięć móc się znaleźć w dowolnie wybranym miejscu na stronie.

tworzenie stron www

Nowoczesność

Stosujemy również nowoczesne i zgodne z obowiązującymi trendami rozwiązania technologiczne, które wpływają na skrócenie czasu ładowania strony. Jest ona responsywna – tak samo dobrze wygląda na urządzeniach przenośnych, jak i stacjonarnych. Upraszczamy metody składania zamówień, kontaktu z przedstawicielem firmy i dokonywania opłaty za złożone zamówienie.

Profesjonalizm i wysoka jakość to cechy, które charakteryzują nie tylko nas, ale również strony, które tworzymy.