Kategorie:

Jeansy Lee – high waist czy regular waist?

Każda kobieta i każdy mężczyzna ma w swojej szafie co najmniej kilkanaście par jeansów. Ten element garderoby stał się kultowy. Obecnie nie wyobrażamy sobie tego, by stworzyć stylizację w której jeansy nie będą odgrywały najważniejszej roli. Dzięki nim możemy tworzyć swój look zarówno w stylistyce smart jak i w stylistyce casual. Jednak wybór jeansów nie jest najłatwiejszy. Muszą one być idealnie dopasowane do naszej sylwetki i co najważniejsze, muszą być wysokiej jakości. Tylko wtedy będziemy mogli cieszyć się nimi znacznie dłużej, niż tylko przez jeden sezon. Z racji tego, że najczęściej wybieramy jeansy Lee, warto zastanowić się, komu będą pasowały modele high waist, a komu regular waist?

Jeansy Lee w typie high waist – kto z nich skorzysta?

Jeansy Lee w typie high waist biją prawdziwie rekordy popularności. Nie da się ukryć, że nie tylko są one wyjątkowo modne, ale przede wszystkim sprytnie ukrywają niektóre mankamenty sylwetki. Oczywiście polecane są one zarówno osobom szczupłym, a także tym, o niecie pełniejszych kształtach. To właśnie Ci drudzy, najbardziej skorzystają na jeansach Lee high waist. Dzięki temu, że mają one podwyższony stan, będą skutecznie modelować sylwetkę. Sprytnie zakryją nieco bardziej wystający brzuszek i wykreują piękne wcięcie w talii. Jeansy Lee high waist występują w wielu rożnych kolorach i wariantach nogawek. Z pewnością w sklepie z jeansami Lee, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeansy Lee w typie regular waist – komu będą pasować?

Jeansy Lee w typie regular waist wymagają dość perfekcyjnej sylwetki. Z racji tego, że sięgają one jedynie do linii bioder, mogą skutecznie uwydatnić nieco bardziej wystający brzuszek. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że jeansy Lee w typie regular waist i z szerokimi nogawkami, będą wstanie niezwykle efektownie zamaskować masywniejsze uda i łydki. Odpowiednio skomponowane z innymi częściami garderoby, będą wstanie wykreować imponującą stylizację. Warto więc dobrze rozważyć ich zakup i sprawdzić, czy rzeczywiście dopasują się do naszej sylwetki.